מסגרות משקפי ראייה

כשאנחנו רוכשים משקפי ראייה, בין אם מדובר במשקפים לגברים ובין אם מדובר במשקפיים לנשים, הרי שאנחנו הרבה פעמים מתייחסים לשאלה, עד כמה העדשות מתאימות לנו, עד כמה המספר הוא אכן זה שאנחנו צריכים בשביל לראות בצורה טובה, עד כמה העדשות הן בגודל מתאים ונראות טוב עלינו. אך יש חשיבות לדבר נוסף וזו המסגרת של המשקפיים. אנחנו יכולים למצוא מסגרות משקפי ראייה מסוגים שונים, בין אם מדובר במסגרות מודגשות ובין אם מדובר במסגרות חלשות, צרות, שקשה מאוד להבחין בהן.

אנחנו יכולים למצוא מסגרת משקפי ראיה בולטות אשר קשה מאוד לפספס אותן, כולל מסגרות משקפי ראייה בצבעים שונים, אשר הופכים את המשקפיים להרבה יותר מיוחדות ואופנתיות. לצד דוגמאות של מסגרות משקפי ראייה, הרי שאנחנו יכולים למצוא גם משקפיים ללא מסגרת, כלומר משקפיים אשר העדשות שלהן מחוברות ישירות לידיות שלהן מבלי להתחבר אל מסגרת מסביבן. מדובר באופנה יחסית חדשה אשר לא מעט גברים ונשים בוחרים להשתמש במשקפי ראיה מסוג זה. חשוב לומר, מסגרות משקפי ראייה הן פריט מאוד משמעותי, לא רק במבנה של המשקפיים או בנראות שלהן, אלא במובן מסוים גם ביכולת שלנו להביט דרכן על העולם. לא במקרה השיר הידוע מדבר על סוגי עדשות ומסגרות למשקפיים דרכן אנחנו יכולים לבחור כיצד אנחנו רואים את העולם, אלא גם באופן ממשי זה כך.

למשל, אם אנחנו בוחרים להשתמש במשקפיים ללא מסגרת אז הפריסה של העדשה היא רחבה יותר וגם אם העין לא מסתכלת דרך העדשה על מה שקורה בחוץ, אין כביכול נקודה שעוצרת אותה, לעומת זאת, כשמסתכלים דרך מסגרת משקפי ראיה, הרי שהמסגרת אמורה לעצור וליצור כמין גבול מסוים לעין. נקודה נוספת שמבליטה את החשיבות של מסגרות משקפי ראייה היא, כשאנחנו רוצים להניח את המשקפיים, הרי שהמסגרת מגינה בצורה מסוימת על העדשה ובכך מפחיתה את הסיכוי שהיא תישרט או תיהרס, כך או אחרת. לכן רצוי לקנות משקפיים עם מסגרת אפילו חלקית, בשביל ליצור כמין גבול מסוים, עליו המשקפיים יכולות להישען כשאנחנו מסירים את המשקפיים מאיתנו. כאמור, אנחנו יכולים למצוא מסגרות למשקפיים מסוגים שונים, החל ממסגרות כהות וכלה במסגרות בהירות, אנחנו יכולים למצוא מסגרת משקפי ראיה שקופות וכאלה שנראות בצורה ברורה, אנחנו יכולים למצוא מסגרות דקות מאוד עד שכמעט קשה להבחין בהן וכן מסגרות עבות ועוד שורה ארוכה של מסגרות משקפי ראייה. לסיום, אם אתם מחפשים מסגרות משקפי ראייה, זה הזמן ליצור איתנו קשר. אצלנו באיי סי, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של מסגרות למשקפיים. ניתן למצוא באתר שלנו דוגמאות שונות, ואנחנו נשמח לעזור לכם להתאים אותן למשקפיים שאתם בוחרים. צרו איתנו קשר עוד היום ואנחנו נעמוד לרשותכם בכל עת.

[profiler]
Memory usage: real: 29884416, emalloc: 29099056
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem